We zijn trots en enthousiast dat we eindelijk ons nieuwe logo en de nieuwe website mogen presenteren!

Bijna zijn we een schooljaar een regulier bekostigde school. We zijn gestart in een nieuw pand. We zijn gegroeid in leerlingen. Iedere keer weer hebben we nieuwe ideeën om Natuurlijk leren nog beter aan te pakken. In de Corona tijd mochten we overschakelen naar het online inspireren, motiveren en lesgeven. Samen ontdekt dat we via classroom niet door elkaar konden praten… en veel geleerd over elkaar door de leuke Kahoot quizzen die we zelf gemaakt hadden.

Maar we misten nog iets. Het logo wat met zoveel zorg was samengesteld voor de start van De Maashorst School paste niet meer. We hadden  na deze tijd een frisse start nodig. Beweging, wat onze school is enorm in beweging. En we zijn goed geworteld met deze basis van Natuurlijk leren!

Het hele team en zelfs een leerling heeft aan dit resultaat gewerkt.

Uiteraard weten wij als geen ander dat ook deze middelen natuurlijk gaan groeien… maar het past weer bij ons.

Check zelf onze website!

logo De Maashorst School
Nieuwe website