We willen allemaal het beste onderwijs voor ons kind.

Een school waar hij of zij zich prettig, veilig en gehoord voelt. Een onderwijsvorm die past bij uw kind.

De Maashorst School is een school met een bijzonder onderwijsconcept, Natuurlijk leren.

Wij hebben als uitgangspunt; wat kan ik al. Door positieve motivatie,
dagelijkse inspiratie uit de natuur leren we in de praktijk door te doen.

Aristoteles zei; “Een mens is van nature nieuwsgierig”.
Door deze nieuwsgierigheid te prikkelen op diverse manieren ontstaat de persoonlijke leerroutes van onze leerlingen. Daarbij kijken we naar interesses en talenten en het eigen niveau en tempo. Zo ontstaat natuurlijke groei.

Begeleiders en coaches begeleiden onze leerlingen.
Samen bepalen ze de persoonlijke leerdoelen en welke middelen uit onze rijke leeromgeving bij de leerling passen om hun doelen te behalen. Er zijn geen groepen, geen verplichte lessen en wij zien methoden en activiteiten als hulpmiddel niet als leidraad. Maar door het volgen van de ontwikkeling van onze leerlingen met meerdere begeleiders, leren wij de leerlingen beter te begrijpen en door ze positief te motiveren zorgen wij ervoor dat ze klaar zijn voor hun vervolgopleiding.

Wilt u meer weten over onze school?
Meld u dan nu aan voor onze online open dag op maandag 15 maart van 19.30 tot 20.3o uur!