2019-2020: Van particuliere school naar regulier bekostigde school

De Maashorst School is in 2017 gestart als een particuliere school met een klein aantal leerlingen. De school telt bij aanvang van het schooljaar 2019/2020 bijna 30 kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 11 jaar. Met een vijftal leerkrachten en begeleiders, waarvan er drie in de dagelijkse dag op school zijn.

We hebben nog steeds vijf gelijke dagen per week van 8.30 tot 14.00 uur. Sinds 19 augustus 2019 zijn we het schooljaar begonnen op de Aldetiendstraat 21a in Uden.

Locatie

In de zomervakantie hebben er vele vrijwilligers meegeholpen aan de verhuizing van de Vaaldriessenstraat 3 naar de Aldetiendstraat 21a. Bestuur, team, kinderen en ouders. We waren allemaal onder de indruk van hoeveel we gedoneerd hebben gekregen, aan meubilair, leermiddelen en creatief materiaal in de breedste zin van het woord. Wat was er veel om te verhuizen!

Op de nieuwe locatie voelde iedereen meteen dat dit een mooie school zou worden, passend bij ons concept