juffrouw Hanneke geslaagd

Juffrouw Hanneke is geslaagd en daarom ontvangt ze van bestuurder Helma een mooie bos bloemen!
Niet alleen kinderen leren op De Maashorst School. Ook de begeleiders blijven leren. Ontdekken waar interesses en talenten liggen en die verder ontwikkelen. Juffrouw Hanneke is geslaagd voor N.E.I. coach.
Onze leerlingen worden niet alleen in het cognitieve leerproces begeleid. Wij vinden welbevinden ook een heel belangrijk onderwerp. Daarom heeft ieder kind ook een coach binnen school die praat over zijn of haar emoties, gevoelens etc. Want als je lekker in je vel zit, kun je pas goed ontwikkelen en natuurlijk leren en groeien.
Er zijn veel soorten coachen. N.E.I. staat voor Neuro Emotionele Integratie. Dit is ontwikkeld door arts Roy Martina. N.E.I. bestaat in zijn huidige vorm ruim 20 jaar in Nederland. Wil je meer weten wat een N.E.I. coach kan doen? Vraag het Hanneke of lees meer over de opleiding.