Begeleiders en coaches
Het team van De Maashorst School bestaat dit schooljaar uit zes begeleiders. Iedere begeleider heeft een andere insteek om uw kind te begeleiden. De een vanuit een leerkrachtfunctie, de ander vanuit een coachfunctie of als ondersteunende begeleider. Zij zijn van groot belang voor de school, de kinderen en hun ontwikkeling.
Begeleiden van leerlingen
Bij Natuurlijk leren vinden we het van belang dat we ook individuele aandacht kunnen geven aan onze leerlingen. Daarom hebben wij als De Maashorst School gekozen om 1 begeleider op 15 kinderen te hebben. Zo kunnen we vaak kleinere groepjes leerlingen met dezelfde interesses extra begeleiden.
Uw kind wordt op een dag door meerdere begeleiders gezien bij verschillende activiteiten. Daardoor hebben we al snel een beter beeld van uw kind en zijn of haar behoeften.